image

Özel Siparişler Hakkında

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

Arz ve talebe, her bütçeye uygun alım gücünüze göre özel sipariş alıyoruz tüketiminize göre miktarlarda paketleyip en hızlı şekilde kapınıza teslim ediyoruz.

Sağlık, doğallık ve müşteri memnuniyeti tek önceliğimiz kimseyle rekabet etmiyoruz çünkü rızkımızı veren hüdadır bunu biliyor ve size layık olabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Katkılarınız ile daha çok büyüyüp her eve doğallığı bozulmamış et, süt ve süt ürünlerini ilk aldığınız günkü gibi doğal tutmak için doğa anadan faydalanıp hiçbir katkı maddesi kullanmadan evinize getirmeyi kendimize hedef edindik.

Çocuklarımız genetiği değiştirilmiş ürünler tüketmesin, her anne ve baba gönül rahatlığı ile sanki kendileri yapmış gibi çocuklarına yedirebilsin diye fabrikasyon ürünler kullanmamak için azim ve sabırla hayvanlarımızı yedirdigimiz bütün ürünleri inceliyor araştırıyoruz.

Kimseyi öteleme den, başkalaştırmadan ayrım yapmaksızın herkese ve kesime eşit mesafede durup şeffaf olmak için üstün bir gayret sarf ediyoruz.

Tüketiminize sunduğumuz her ürünü tekrar inceliyor en iyisini siz değerli müşterilerimize sunmaya özen gösteriyoruz.

KIZIK OBASI TARIM HAYVANCILIK TURİZM A.Ş olarak bizi diğerlerinden ayıran tek önemli husus;

Bizim için " BİZE ÖDEDİĞİNİZ PARA DEĞİL , VÜCUDUNUZDAKİ VE RUHUNUZDAKİ SAĞLIK " daha önemli olacaktır.

Unutmayın; ailenizin özellikle çocuklarınızın tüketimi için aldığınız ürünlere lütfen dikkat edin özellikle süt ve süt ürünlerini güvendiğiniz insanlardan almaya özen gösterin. Unutmayalım ki bugün 1 lira daha ucuz diye bilmediğiniz bir yerden aldığınız ürün ile yarın milyonlar vererek geri alamayacağınız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Sizin aileniz bizim ailemiz,

Sizin çocuklarınız bizim çocuklarımız,

Sağlık ve doğallık adına

KIZIK OBASI'nı tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz...

İbrahim Gökcek
Kızık Obası Tarım Hayvancılık Turizm A.Ş
Yönetim Kurulu Başkanı


Whatsapp Destek

Müşteri Temsilcisi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?